Головна » 2017 » Квітень » 7 » «Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі!»
«Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі!»

З нагоди відзначення Міжнародного дня спорту (6 квітня) та Всесвітнього дня здоров’я (7 квітня) в ДНЗ №16 «Оленка» зібралися діти й дорослі на спортивному святі «Малючки – зоров’ячки», щоб позмагатися в силі, спритності, винахідливості та кмітливості під час проведення естафет. Журі, до складу якого був запрошений начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради Глушко Павло Володимирович, за підсумками змагань визначило переможців та нагородило грамотами і медалями команди «Силачі» та «Смільчаки». У змаганнях брали участь й активні батьки вихованців, які отримали позитивні враження та заряд енергії дитинства.

У Всесвітній день здоров’я, який символічно спів пав зі світлим релігійним святом Благовіщення Пресвятої Богородиці, щиро бажаємо всім бути здоровими та сповненими життєвої сили.

Полюбуйтесь, подивіться

На веселих цих діток