Педагогічний колектив

Вихователь - Дорошенко Олеся Володимирівна, педагогічний стаж 18 років. Науково - методична проблема "Сучасні підходи до логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку"

Вихователь – Якутко Тетяна Сергіївна, педагогічний стаж – 16 років. Науково – методична проблема «Сенсорна компетентність дітей раннього віку»

Вихователь – Парубець Людмила Миколаївна, педагогічний стаж – 13 років. Науково – методична проблема «Економічне виховання дітей дошкільного віку в умовах освіти»

Вихователь - Кравченко Олена Вікторівна, педагогічний стаж – 34 роки. Науково – методична проблема «Формування екологічного світобачення дошкільників на регіональному грунті»

Вихователь – Ластовець Алла Всеволодівна, педагогічний стаж – 34 роки. Науково – методична проблема « Логіко – математичний розвиток дошкільників засобами їнноваційної технології "Палички Кюїзенера»

Вихователь – Вихор Сніжана Анатоліївна, педагогічний стаж – 4 роки. Науково – методична проблема «Розвиток мовлення дошкільників засобами мнемотехніки»

Вихователь – Лучна Тетяна Володимирівна, педагогічний стаж – 2 роки. Науково – методична проблема «Педагогіка М. Монтессорі у роботі з дітьми »