Головна » 2021 » Квітень » 12 » Де вода - там життя!
Де вода - там життя!

Відзначення Міжнародного Дня води в "Оленці" - це чудова нагода привернути увагу дітей до проблеми чистоти природного довкілля, зокрема річок, морів,озер; уточнити та систематизувати знання вихованців про воду, її значення для живих істот. В старшій групі "Калинонька" в цікавій формі пройшло заняття- гра "Де вода - там життя", організоване творчим вихователем Кравченко О.В. Малята підготувалися до нього заздалегідь: намалювали разом з батьками малюнки на тему "Бережіть воду!", вдягли одяг синього кольору та його відтінків. Дітлахи, затамувавши подих, слухали звуки води та відгадували їх, складали казочку "Чому плаче річка?", грали в ігри: "Де працює водичка?", "Економна крапелька", очищали та дарували весняний настрій забрудненому озерцю. З особливим задоволенням діти оживляли краплинки (повітряні кульки), даруючи їх усмішки.

Вода - дуже цінний та життєво необхідний ресурс. Не будьте байдужими до свого майбутнього, розпочинайте берегти воду вже сьогодні!

Переглядів: 86 | Додав: ДНЗ16 | Рейтинг: 0.0/0