Головна » 2016 » Липень » 28 » ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я
ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

Літо – це пора розваг, веселощів та забав. Але не треба забувати турбуватися про власне здоров’я навіть під час відпочинку. Так, вихователі під час проведення днів здоров’я влітку виховують в дітей свідомість того, що людина частина природи, навчаючи встановлювати гармонійні відносини з нею, показують дітям розмаїття і складність навколишнього світу, що сприймається на слух, око, смак, сприяють профілактиці й усуненню шкідливих звичок та формують знання про бережливе ставлення до власного здоров’я. Не забувають й про розвиток емоційної сфери у малят, створюють умови для позитивних емоцій дитини, всебічного та гармонійного розвитку. Намагаються  формувати здорові взаємини у колективі, виховувати почуття взаємодопомоги, дружби.

Переглядів: 117 | Додав: ДНЗ16 | Рейтинг: 0.0/0