Головна » 2019 » Січень » 18 » Крокуємо до Нової української школи разом
Крокуємо до Нової української школи разом

15 січня на базі ДНЗ № 16 "Оленка" відбувся круглий стіл з використання інноваційних новітніх технологій у рамках наступності в роботі дошкільного закладу та початкової школи.

"Переважання ігрових форм навчання - один із принципів переходу до НУШ," - наголосила заступник директора з НВР гімназії № 3 Зеленько О.М. Вихователі Ластовець А.В., Парубець Л.М. презентували використання паличок Кюїзенера та математичних планшетів в роботі, а вчителі Ласа Л.М, Білан Н.В. провели майстер-клас з використання конструктора LEGO. Обговорення в "загальному колі" продовжили вчителі Андрійченко Т.О., Пархоменко Н.Ю. Зустріч була плідною та змістовною. Педагоги отримали актуальну інформацію, почерпнули багато ідей, набули нового досвіду.

Переглядів: 158 | Додав: ДНЗ16 | Рейтинг: 0.0/0