Головна » 2016 » Листопад » 9 » Відзначення Дня української писемності та мови
Відзначення Дня української писемності та мови

Не цурайтесь мови, діти, рідного джерельця.

Хай вона струмочком буде, хай дійде до серця.

Хай вона в піснях лунає кожен день і в свято,

Соловейком хай співає в українській хаті.

Бо ж така багата, українська мова.

Неповторна і крилата, і така чудова!

Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська. Першим до нас приходить слово… З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою.

Сьогодні, в День української писемності та мови, який традиційно відзначається  9 листопада, в дошкільному навчальному закладі №16 лунали лише рідні українські слова, звучали прекрасні вірші про солов’їну мову, барвінкове слово, линула чудова музика про квітучу Україну, нашу щедру та родючу землю.

На свято завітали учні 4-го класу гімназії №3, які продемонстрували свої акторські здібності, уміння організувати ігрову діяльність з дошкільнятами. Серед гімназистів були присутні випускники нашого дошкільного накладу, що стало приємним сюрпризом для вихователів, адже вдячні та успішні діти – найкращий подарунок для педагога.

Переглядів: 142 | Додав: ДНЗ16 | Рейтинг: 5.0/1