Головна » 2017 » Березень » 23 » Всесвітній День Води
Всесвітній День Води

"Вода! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху,

тебе не описати, тобою насолоджуються, не розуміючи, що ти таке.

Ти не тільки потрібна, ти і є життя!"

Антуан де Сент-Екзюпері

Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, святкує вся планета. Головне завдання цього дня - нагадати кожному жителю планети про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.

В старшій групі ДНЗ №16 вихователь Невар Оксана Миколаївна провела цікаве тематичне заняття «Про водичку в океанах й річках», на якому дошкільнята дізналися цікавинки про воду, кругообіг води в природі, проводили досліди з водою «Тоне, не тоне», «Розчинні, не розчинні», «Взаємодія матеріалів та води», «Властивості води». Дітей дуже зацікавили мешканці морського дна, про яких вони навіть склали авторську казочку «Дитячий садок для морських малюків». Не забули і про героїв улюблених мультфільмів «Русалонька» та «Губка Боб»: створили картини, використовуючи техніку малювання пластиліном.

А вода це справжнє диво!

Як прожити без води?

З нею ми завжди щасливі,

З нею в нас нема біди.

Є вода — ростуть рослини:

Ліс, сади, рясні поля.

Це чудово для людини.

І радіє вся Земля.

Плавають в водичці діти,

Риби у воді живуть.

Розцвітають в лузі квіти.

І рясні дощі ідуть.

Кругообіг повсякчасно

На Землі вода веде.

Тож з водою всім прекрасно