Головна » 2017 » Січень » 16

Щедрування здавна було в Україні найважливішою та культовою подією напередодні Старого Нового року. За традицією в Щедрий вечір люди приходять в гості один до одного - щедрувати та бажати гарного року.

13.01.2017 р. вихованці ДНЗ №16 з теплими та щирими поздоровленнями і добрими побажаннями завітали до Ніжинського центру соціально – психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей Чернігівської обласної адміністрації та до гімназії №3. Щедрі та привітні працівники закладів пригостили дітлахів солодощами, подарували м’які іграшки та сувеніри.

Якщо ж у цьому році Ви вирішили щедрувати - запасіться добрими словами, переодягніться в національні костюми, і не забудьте прихопити мішок ... Читати далі »

Переглядів: 121 | Додав: ДНЗ16 | Дата: 16.01.2017 | Коментарі (0)